Sistemų Labbis 3 ir Bonus v.5 versijų palaikymas baigiasi

2019 07 08

Ar vis dar naudojate Labbis 3 arba Bonus v.5 sistemas?

Ar žinojote, kad abiejų sistemų, jų komponenčių ir modulių, sukurtų naudojant Visual FoxPro technologiją, techninis palaikymas baigsis 2020 m. liepos 7 d.?

Nuo 2019 m. gruodžio 21 d. UAB „Labbis“ nebevykdys šių sistemų modernizavimo darbų, o nuo 2020 m. liepos 7 d. nebebus taisomos sistemų Labbis 3 ir Bonus v.5 klaidos.

Kas bus jei neatnaujinsite sistemų?

Jūs galėsite ir toliau eksploatuoti turimas sistemas.

Tačiau Jūsų duomenys, ataskaitos ir dokumentai nebebus patikimi ir saugūs, nes:

  • nebus pritaikomi prie naujausių sisteminių programinių įrangų ir operacinių sistemų;
  • nebus suderinami su naujausiais greitaveikos reikalavimais;
  • nebus suderini su naujausiais BDAR reikalavimais;
  • nebebus suderinami su SAF T ir GPAIS reikalavimais, nes Visual FoxPro technologija netenkina saugos nuostatų reikalavimų.

Galimi praradimai/nuostoliai, nes:

  • sistemos gali nebeveikti/teikti klaidingus rezultatus dėl nesuderinamumo su infrastruktūros aplinka, trečiųjų šalių sistemomis, operacinėmis sistemomis ir kitomis kasdieninėje veikloje naudojamomis sistemomis, tokiomis kaip Microsoft Word, Microsoft Excel, Adobe Reader, ABBYY eFormFiller ir pan.;
  • sustojus sistemai Jūs nebegalėsite atspausdinti pardavimo ar transportavimo dokumentų, pateikti atsiskaitymo lapelių ar atskaitomybės formų valstybės institucijoms;
  • galite prarasti pajamas, o gal netgi Klientus.
Koks sprendimas yra geriausias jūsų įmonei?
Tikimės, kad atsakymą rasite čia
  • jeigu Jūsų įmonė turi galiojančią palaikymo sutartį sistemoms Labbis 3 ir/arba Bonus v.5, naujos versijos licencija jūsų įmonei bus tiekiama nemokamai;
  • jeigu jūsų įmonė turi galiojančią palaikymo sutartį ne tik Labbis 3 ir/arba Bonus v.5 bet ir Jūsų įmonei sukurtoms modifikacijoms – visų modifikacijų perprogramavimas bus atliktas nemokamai;
  • o gal norite sistemas perkelti į debesų technologijas? Šiuo atveju siūlome Jums sistemos Labbis4.PRO (Konto ir/arba Bonus v.6) nuomos paslaugas (SaaS), teikiamas naudojant moderniausią duomenų centrų sprendimą - Microsoft Azure. Plačiau apie tai skaitykite http://labbis.lt/cloud/.
Jau šiandien galite atsinaujinti turimas sistemas!

Atnaujinkite Labbis 3 sistemą į naują versiją Konto ir/arba Bonus v.5 sistemą į naują versiją Bonus v.6, veikiančias vieningoje Labbis4.PRO branduolio aplinkoje.

Jūs nebūsite pirmieji, jau daugiau kaip 300 įmonių naudoja Labbis.4PRO branduolio aplinkoje veikiančias mūsų sistemas. 

Pasitelkę savo patirtį, kompetencijas ir resursus, padėsime rasti Jums optimaliausią sprendimą, parengsime sistemų naujinimo planą ir apimtis, sutarsime dėl Jums patogaus laiko. Realizuokime naujus Jūsų veiklos procesus ir poreikius ir tęskime abipusiai naudingą ilgalaikį bendradarbiavimą.

Nelaukite iki paskutinės minutės.

Kviečiame rašyti pranešimą į HelpDesk sistemą arba siųsti el. laišką info@labbis.lt arba susisiekti su mumis http://labbis.lt/apie-labbis/kontaktai/.