L4.PRO sėkmės istorijos

Pagreitinkite savo verslą. Prisijunkite prie TOP lietuvos įmonių

UAB „Kauno autobusai“

Verslo valdymo sprendimas L4.PRO

UAB „Kauno autobusai“ siekdama mažinti įmonės veiklos kaštus, taupyti lėšas, mažinti bendrovės biurokratinę naštą ir didinti veiklos efektyvumą, ėmėsi maksimalaus įmonės veiklos optimizavimo plano. Buvo įdiegtas pilnas verslo valdymo sprendimas, kuris apima transporto priemonių remonto apskaitą, pirkimų valdymo grandinę, sandėlių ir pardavimų apskaitą, grynųjų pinigų inkansavimą, ir, žinoma, finansų, personalo ir dokumentų valdymą, bei administravimo procesą.

Sprendimas automatizuoti transporto priemonių techninių parametrų kontrolę (transporto priemonių remonto, techninės apžiūros, kuro ir kitų skysčių, tokių kaip tepalai ar aušinimo skystis, užpylimą) ir elektroninę apskaitą leido sumažinti laiko, kuris buvo skirtas diagnostikai, sąnaudas.

Kuro apskaitos pagalba, kurioje fiksuojami kelionės lapai ir kuro sunaudojimas pagal normas skirtingais sezonais, įgyvendinta ekologiško vairavimo skatinimo idėja.

Automatizavus inkasacijos procesą, įmonė išsprendė visą parą inkasaciją turėjusių vykdyti darbuotojų problemą.

Diegiant informacines technologijas ir skaitmenizuojant UAB “Kauno autobusai” valdymą, Labbis padėjo įmonei įgyvendinti išmanios įmonės koncepciją.

UAB “SCT Lubricants”

L4.PRO sistemos diegimas

UAB “SCT Lubricants” šiuo metu esanti viena moderniausių gamyklų Europoje, neatsilikdama nuo IT sistemų naujovių ir nuolatinio tobulinimo, savo įmonės finansų valdymus ir gamybos procesų valdymą patikėjo Labbis specialistams. Finansų valdymas ir apskaitos tvarkymas tapo žymiai paprastesnis ir efektyvesnis. Įdiegtos sistemos dėka sėkmingai vykdomas sandėlių valdymas, vedamos ilgalaikio turto, gamybos ir darbo užmokesčio apskaitos.

Sistema yra skirta valdyti ir stebėti verslo procesą ir fiksuoti operacijas visose „SCT Lubricants“ verslo grandyse:

 • Užsakymai pardavimui importuojami į sistemą iš gautų MS Excel failų;
 • Formuojami užsakymai gamybai;
 • Vykdomi užsakymai;
 • Pagaminti kiekiai rezervuojami konkretiems užsakymams – pardavimui;
 • Pardavimai/atkrovimai.

Įmonė dirba su ES ir trečiųjų  šalių tiekėjais ir pirkėjais, todėl apskaita vedama skirtingomis valiutomis. Apskaitomas muitinės sandėlis, sistemos dėka muitai mokami ne tada kai atvyksta į sandėlį, o tada kai žaliava būna panaudota ir žinoma produkcijos gavėjų šalis. Sistemoje taip pat valdomos bazinių produktų dedamosios dalys galutiniuose produktuose, skaičiuojamos procentinės dalys ir pagrindžiamas reeksportas tokiu būdu įmonėje sumažinamos finansinės išlaidos, kurios skiriamos muitams.

 

Lietuvos bankas

L4.PRO ir Bonus sistemų diegimas

Lietuvos bankas siekdamas dar efektyvesnio, paprastesnio ir patogesnio savo veiklos valdymo, iškėlė Labbis sistemai papildomus tikslus ir uždavinius, kurie atliekami tokia seka:

 1. Priskaitymai ir atskaitymai perkeliami iš Bonus į L4.PRO;
 2. L4.PRO sistemoje formuojami pavedimai Sodrai, VMI ir antstoliams;
 3. Pavedimai perduodami atgal į Bonus;
 4. Bonus perkelia duomenis į DIS (pavedimų sistemą);
 5. Iš DIS pavedimų sistemos gautas atsakymas dėl pervedimo būsenos patvirtinimo perkeliamas į Bonus ir į L4.PRO;
 6. Po būsenos patvirtinimo gavimo L4.PRO formuojamos ataskaitos: standartinės DK, skolos, žiniaraščiai sąskaitai ir t.t.;
 7. Duomenys iš L4.PRO taip pat perkeliami į IVAIS (biudžetas) ir FAIS (finansai).

Sistemos įdiegimas ir jos patobulinimai, tikime, stipriai prisideda prie veiklos procesų efektyvumo didinimo ir priartina prie vienos iš strateginių Lietuvos banko krypčių – siekimo tapti vienu iš trijų efektyviausių centrinių bankų Šiaurės ir Baltijos šalių regione.

Billing

Sprendimas mokesčių skaičiavimui ir rinkliavų administravimui

UAB „Labbis“ išplėtė veiklos valdymo sistemos L4.PRO funkcionalumą: sukūrė universalią sistemą įvairių mokesčių ir rinkliavų skaičiavimui bei jų administravimui (Billing). Sistema taikoma pastatų priežiūros, nekilnojamo turto nuomos, atliekų tvarkymo bei kitokių mokesčių ar rinkliavų skaičiavimui ir valdymui. Sistema puikiai tinka didelės apimties sąskaitų rengimui bei jų pateikimui klientams. Šios sistemos vartotojais gali būti tiek verslo įmonės, tiek biudžetinės įstaigos. Sukurtas portalas išorės vartotojams, skirtas teikti pranešimus ir dokumentus bei pasiekti informaciją. Taip pat papildomai sukurta duomenų saugykla analitinių ataskaitų rengimui bei duomenų archyvavimui.

Šio sprendimo apimtyje jau įgyvendinta daug didelių ir mažų projektų: didžiausias 250 000 abonentų, mažiausias 30 000 abonentų.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutikti ir uždaryti“ arba toliau tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Sutikti ir uždaryti