Smulkiam ir vidutiniam verslui

Apie verslo valdymo sistemą

Verslo valdymo sprendimai skirti sekti įmonės veiklos pokyčius, atlikti įvairias analizes, išrašyti ataskaitas, stebėti augantį pelną, bei kintančias išlaidas.

Verslo valdymo sistema (angl. Enterprise Resource Planning (ERP) – tai programinė įranga, kurią naudojant įmonės veikloje yra siekiama kompiuterizuoti įmonės valdymą. Modernūs ir šiuolaikiški verslo valdymo sprendimai gali padėti jūsų įmonei efektyviau dirbti, sumažinti finansinius ir laiko kaštus, pagerinti darbuotojų efektyvumą.

Įprastai VVS naudojama apskaitos darbams (automatiškai renkama tam tikra informacija), veiklos efektyvumui didinti, kontaktams valdyti.

Kiekvienos įmonės vadovui yra svarbus efektyvus ir spartus darbuotojų darbas. VVS gali būti puikiai pritaikoma ir naudojama smulkių ir vidutinių verslo įmonių. VVS joms padeda identifikuoti įmonės veiklas, kurių valdyme yra spragų, sukurti efektyvią darbo aplinką ir optimizuotą sprendimų priėmimą.

Siūlome VVS nuomą – paslaugą, kuri leidžia smulkioms ir vidutinėms įmonėms naudotis visais VVS privalumais, kol mes rūpinamės jos techniniu palaikymu.

Kaip tai veikia? Jūsų įmonė galės naudotis sistema, kuri veikia „debesyse“:

  • Galėsite pasiekti paslaugą bet kuriuo paros metu ir iš bet kurios pasaulio vietos.
  • Nereikės išlaikyti atskiro darbuotojo prižiūrėti programinei ir techninei įrangai.
  • Galėsite gauti duomenų kopijas, dirbsite tik su naujausia programinės įrangos versija (licencijos palaikymas), klaidų korekcijos ir priežiūra.
  • VVS padės sutaupyti – mokėkite tik už tai, kuo naudojatės.
  • VVS leis optimizuoti savo veiklas, todėl išaugs ir darbuotojų produktyvumas.

 

„Neišradinėkite dviračio“. Naudokitės tuo kas jau sukurta, patikrinta ir vystoma. Išsirinkite jums tinkamą VVS programinės įrangos planą.