Naujienos

Ar žinojote, kad abiejų sistemų, jų komponenčių ir modulių, sukurtų naudojant Visual FoxPro technologiją, techninis palaikymas baigsis 2020 m. liepos 7 d.? Nuo 2019 m. gruodžio 21 d. UAB „Labbis“ nebevykdys modernizavimo darbų, o nuo 2020 m. liepos 7 d. nebebus taisomos sistemų Labbis 3 ir Bonus v.5 klaidos.

Plačiau >
Daugelis personalo valdymo procesų yra identiški ir besikartojantys, jie atima daug laiko resursų. Kadangi tobulumui nėra ribų, o laikas vis labiau vertinamas, Bonus siūlo sprendimą, kaip efektyviai, operatyviai ir mažesnėmis sąnaudomis valdyti personalo dokumentus.

Plačiau >
Nuo 2019 metų sausio 1 dienos apjungiami darbuotojo ir darbdavio mokami mokesčiai konsoliduojant juos darbuotojo pusėje. Šie pokyčiai lemia tai, kad įmonės turi pakeisti visų darbuotojų darbo sutartis iki sausio 1 dienos.

Plačiau >
Sukurta L4.PRO sistemos integracija su i.MAS komponentėmis i.SAF ir i.VAZ ir su vieninga gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacine sistema GPAIS.

Plačiau >
Įpusėjus mokinių vasaros atostogoms, Vilniaus rajono švietimo įstaigų darbuotojai dalyvauja „Labbis“ programos mokymuose, siekiant palengvinti panaudotų ir nepanaudotų maisto produktų apskaitą.

Plačiau >
Sėkmingai įgyvendintas Labbis produktų Bonus, L4.PRO, Logas, Konto poveikio vertinimas pagal BDAR reikalavimus, vertinant programinės įrangos bei teikiamų paslaugų atitiktį BDAR reikalavimams.

Plačiau >
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutikti ir uždaryti“ arba toliau tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus. Sutikti ir uždaryti