Naujienos

Pristatome Bonus sprendimą, kurį Lietuvoje jau įdiegėme daugiau nei 3000 įmonių. Kas yra Bonus – Personalo, darbo užmokesčio ir darbo laiko valdymo sistema. Labbis patirtis šioje srityje leido standartizuoti Personalo, darbo užmokesčio ir darbo laiko procesus ir pritaikyti kasdieniniam naudojimui smulkių ir vidutinių verslo įmonių veikloje. Pristatome Jums Bonus Start ir Bonus Plius paketus.

Plačiau >
Nemaža dalis verslo įmonių teikia paslaugas viešajam sektoriui, kaip ir viešasis sektorius didžiają dalį paslaugų perka iš verslo įmonių. Šiuo metu veikianti informacinė sistema E-sąskaita gerokai supaprastino atsiskaitymą už viešuosiuose pirkimuose įgytas paslaugas ir prekes.

Plačiau >
Kaip ir atsiradus kiekvienai naujai technologijai, taip ir verslo valdymo sistemas (VVS) – dar ilgai supa begalė mitų. Visgi, mitas – nėra tiesa! Taigi kokie yra VVS mitai ir kodėl jie nėra tiesa?

Plačiau >
Nuo 2019 metų sausio 1 dienos apjungiami darbuotojo ir darbdavio mokami mokesčiai konsoliduojant juos darbuotojo pusėje. Šie pokyčiai lemia tai, kad įmonės turi pakeisti visų darbuotojų darbo sutartis iki sausio 1 dienos.

Plačiau >
Sukurta L4.PRO sistemos integracija su i.MAS komponentėmis i.SAF ir i.VAZ ir su vieninga gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacine sistema GPAIS.

Plačiau >
Sėkmingai įgyvendintas Labbis produktų Bonus, L4.PRO, Logas, Konto poveikio vertinimas pagal BDAR reikalavimus, vertinant programinės įrangos bei teikiamų paslaugų atitiktį BDAR reikalavimams.

Plačiau >
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutikti ir uždaryti“ arba toliau tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus. Sutikti ir uždaryti