Naujienos

Siūlome verslo valdymo sistemų (VVS) nuomą – paslaugą, kuri leidžia smulkioms ir vidutinėms įmonėms naudotis visais VVS privalumais, kol mes rūpinamės jos techniniu palaikymu. Išsirinkite jums tinkamą VVS programinės įrangos planą.

Plačiau >
Kaip ir atsiradus kiekvienai naujai technologijai, taip ir verslo valdymo sistemas (VVS) – dar ilgai supa begalė mitų. Visgi, mitas – nėra tiesa! Taigi kokie yra VVS mitai ir kodėl jie nėra tiesa?

Plačiau >
Nuo 2019 metų sausio 1 dienos apjungiami darbuotojo ir darbdavio mokami mokesčiai konsoliduojant juos darbuotojo pusėje. Šie pokyčiai lemia tai, kad įmonės turi pakeisti visų darbuotojų darbo sutartis iki sausio 1 dienos.

Plačiau >
Sukurta L4.PRO sistemos integracija su i.MAS komponentėmis i.SAF ir i.VAZ ir su vieninga gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacine sistema GPAIS.

Plačiau >
Įpusėjus mokinių vasaros atostogoms, Vilniaus rajono švietimo įstaigų darbuotojai dalyvauja „Labbis“ programos mokymuose, siekiant palengvinti panaudotų ir nepanaudotų maisto produktų apskaitą.

Plačiau >
Sėkmingai įgyvendintas Labbis produktų Bonus, L4.PRO, Logas, Konto poveikio vertinimas pagal BDAR reikalavimus, vertinant programinės įrangos bei teikiamų paslaugų atitiktį BDAR reikalavimams.

Plačiau >
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutikti ir uždaryti“ arba toliau tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus. Sutikti ir uždaryti