Naujoje BONUS versijoje: veiklos vertinimas, darbo sauga, priėmimo kontrolė ir personalo sprendimai

2019 01 01

Daugelis personalo valdymo procesų yra identiški ir besikartojantys, jie atima daug laiko resursų. Kadangi tobulumui nėra ribų, o laikas vis labiau vertinamas, Bonus siūlo sprendimą, kaip efektyviai, operatyviai ir mažesnėmis sąnaudomis valdyti personalo dokumentus.

Sistemą BONUS papildėme šiais novatoriškais moduliais:

Savitarnos modulyje sukurti komandiruočių, atostogų ir kitų darbuotojų prašymų valdymo procesai

Atostogų, komandiruočių ir kitus darbuotojų prašymus ar paraiškas pildyti, valdyti, stebėti ir tvirtinti bus kur kas paprasčiau ir greičiau. Darbuotojai visus prašymus ir su jais susijusius dokumentus galės pateikti, tvirtinti ir peržiūrėti savo asmeninėje paskyroje.

Efektyvumą ir mobilumą padidina tai, jog dokumentai gali būti pasiekiami bet kokiais prietaisais (kompiuteris, telefonas, planšetė), bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Ši privilegija aktuali ir įmonės vadovams, jie bet kada galės pateiktus prašymus peržiūrėti, tvirtinti ar nukreipti atsakingiems asmenims. Tokiu būdu supaprastinama ir kelis kartus paspartinama personalo dokumentų pateikimo eiga, jų tvarkymas ir archyvavimas.

Darbo saugos modulis

Darbuotojų apsauga nuo nelaimingų atsitikimų ir sveikatos problemų yra ne tik teisinė ir etinė pareiga, bet ir įmonės augimo ir klestėjimo garantija. Įvedę į sistemą duomenis apie darbuotojo išklausytus darbų saugos kursus ar mokymus, dokumentus galėsite stebėti, sekti galiojimo terminus (sistema automatiškai atsiųs priminimą apie galiojimo pabaigą) ir juos klasifikuoti, tai jums padės greičiau orientuotis ir sumažins laiko ištekius.

Praėjimo kontrolės modulis

Programiniai sistemos sprendimai įgalina identifikuoti ir registruoti asmenis (darbuotojus) patenkančius į teritoriją ar patalpą. Tokiu būdu vykdomas automatizuotas darbo laiko apskaitos pildymas. Sistema tiksliai fiksuoja darbuotojų darbo laiką, operatyviai informuoja apie darbuotojo atvykimą į darbo vietą ar pasišalinimą iš jos.

Veiklos vertinimo modulis

Spartus ir efektyvus surinktos informacijos tvarkymas bei sisteminimas vienoje sistemoje. Susisteminta informacija yra bet kada prieinama už personalo valdymą atsakingiems asmenims, todėl ji gali būti greičiau apibendrinama. Tinkamai suarchyvuota ir apibendrinta informacija leidžia operatyviau daryti tolesnes išvadas, bei priimti globalesnius sprendimus. Tai yra labai naudinga kryptingam personalo valdymo planavimui ir visos organizacijos veiklos tobulinimui. Veiklos valdymo modulis gali būti diegiamas kaip atskiras savarankiškas modulis arba kaip Bonus sistemos dalis, kuri efektyviai pakeis didelės apimties Word ir Excel failus.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutikti ir uždaryti“ arba toliau tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus. Sutikti ir uždaryti