Svarbi naujiena mūsų klientams – patogesnė finansinė apskaita su KONTO Savitarnos portalu

KONTO finansų valdymo ir buhalterinės apskaitos sistema jau ilgą laiką suteikia mūsų klientams galimybę automatizuoti įmonės procesus ir finansų valdymą. Nuo gaminio savikainos apskaičiavimo iki žaliavų planavimo, gamybos procesų priežiūros ir valdymo –KONTO padeda pasirūpinti visais jūsų verslo finansais.

Tačiau norime dar labiau pagerinti jūsų patirtį, todėl sukūrėme sistemos naujieną, kuri leis finansus ir buhalterinę apskaitą tvarkyti realiuoju laiku. KONTO Savitarnos portalas suteikia patogią platformą įmonės komunikacijai tarp darbuotojų, buhalterijos ir verslo partnerių. Dokumentus kelkite ir tvarkykite jums patogiu laiku 24/7, taip darbas gali vykti netrukdomai, kad ir kur bebūtumėte. Ir tai tik maža dalis visų sistemos galimybių.

Kaip veikia KONTO Savitarnos portalas?

Vienas iš pagrindinių KONTO Savitarnos portalo privalumų yra aiškus ir paprastas sistemos veikimas.

Portalo veikimas apima šiuos penkis žingsnius:

 1. Duomenų surinkimas – šiame žingsnyje komandos nariai, verslo partneriai ir kiti darbuotojai iš mobilaus įrenginio ar kompiuterio gali sukelti dokumentus, sąskaitas, čekius ir kitus duomenis. Sistemoje galima talpinti JPG, PDF, XLSX ir kitų formatų dokumentus.
 2. Duomenų išskaidymas – sukeltus duomenis sistema automatiškai paskiria atsakingiems darbuotojams/ buhalteriams. Taip sutaupomas darbuotojų laikas ir nuosekliau padalinamas darbo krūvis.
 3. Apdorojimas – šiame žingsnyje, atsakingi darbuotojai gali dokumentus peržiūrėti ir atlikti paskirtus darbus. Kiti prisijungimo teisę turintys kolegos gali matyti užduočių ir dokumentų būseną ir sekti darbų progresą.
 4. Komunikacija – ši funkcija leidžia siųsti pranešimus sistemoje ar elektroniniu paštu kitiems įmonės darbuotojams ar verslo partneriams. Taip iš karto pranešama apie užbaigtas užduotis ir dokumentų būsenos pakeitimus.
 5. Saugojimas – visi jūsų dokumentai yra saugomi sistemoje ir matomi visiems prieigos teisę turintiems darbuotojams ir jūsų verslo partneriams.

Mūsų patirtis leidžia standartizuoti verslo valdymo sistemas ir pritaikyti jas kasdienių operacijų naudojimui smulkių ir vidutinių verslo įmonių veikloje.

Savitarnos privalumai jūsų įmonei:

 • Viskas vienoje sistemoje. Nuo dokumentų surinkimo iki jų saugojimo – visas operacijas galite atlikti ir stebėti vienoje sistemoje. Taip pat visa jūsų komanda ir verslo partneriai gali vienu metu bendradarbiauti, taip užtikrindami darbo nuoseklumą ir lengvesnį dokumentų bei informacijos atsekamumą.
 • Mažiau žmogiškųjų klaidų. Sistema automatiškai siunčia pranešimus atsakingam darbuotojui ar partneriui, tad jie gali aiškiau matyti dokumentus, juos atsekti ir stebėti jų vykdymo būseną.
 • Nuosekli komunikacija. Visa sąskaitos kelionė sistemoje yra matoma realiuoju laiku, todėl galima greitai reaguoti ar koreguoti procesą.
 • Jokio popieriaus. Visi su finansinėmis operacijomis susiję dokumentai gali būti talpinami skaitmeninėje Savitarnos sistemoje, taip išvengiant nesibaigiančių popieriaus šūsnių. Pranešimai ir priminimai darbuotojams taip pat siunčiami elektroniniais laiškais – jokio popierizmo ir sumaišties.
 • Intuityvi sistema. KONTO Savitarnos portalas yra paprasta ir intuityvi sistema, todėl visi darbuotojai greitai perpras jos funkcijas ir ypatybes.
 • Patogesnis darbo krūvio planavimas. Kuomet visi finansų procesai vyksta vienoje sistemoje, jūsų darbuotojai gali nuosekliai planuoti ir dalintis darbo krūvį.
 • Integracija su mobiliaisiais įrenginiais. Sąskaitas, čekius ir kitus dokumentus sukelti ir valdyti galite kad ir kur bebūtumėte tiesiog savo mobiliajame įrenginyje.
 • 24/7 prieiga prie portalo. Dokumentus galite kelti ir valdyti jums patogiausiu laiku, tai palengvina darbą įmonėse, ypatingai, jei jūsų komanda dirba skirtinguose skyriuose ar nuotoliniu būdu.

LABBIS finansų ir buhalterinės apskaitos sprendimas

Mes siekiame jums suteikti nepriekaištingą patirtį, todėl naudojame naujausias technologijas, kurios užtikrina greitą ir saugų sistemos naudojimąsi. Išskirtiniam saugumui garantuoti pasitelkiame Microsoft Azure duomenų apsaugos paslaugas, tad visi jūsų komandoje perduodami duomenys yra šifruojami ir apsaugomi moderniausiu saugumo standartu.

Taip pat iškilus klausimams, mes esame pasiruošę padėti – visiems klientams nemokamai suteikiame prisijungimus prie LABBIS Kompetencijų centro aptarnavimo sistemos (HelpDesk), o esant poreikiui galime teikti 24/7 aptarnavimą. Tad jei esate pasiruošę pagerinti įmonės valdymą ir dar labiau optimizuoti finansinės apskaitos ir buhalterinius procesus – kviečiame išbandyti KONTO Savitarnos portalą.

 

KONTO Tapti klientu