Apie Labbis

Informacinės sistemos jau seniai tapo neatsiejama verslo valdymo dalis. Patikėdami savo verslo informacijos, dokumentų ir procesų valdymą mūsų IT sistemoms, turėsite puikią galimybę savo laiką ir lėšas skirti kitoms aktualioms sritims, naujų idėjų generavimui, realizavimui ir tobulinimui.

Dirbame daugiau kaip 25 metus Jums

Dirbame atsakingai, profesionaliai ir kokybiškai.

Įmonėje įdiegtų ISO 9001, ISO 27001 ir ISO 20000-1 standartų dėka klientai pasitiki mūsų produktais ir mūsų paslaugomis. Įgyvendindami informacinių technologijų sprendimus, naudojame ne tik modernias naujausias technologijas, bet ir dalinamės patirtimi. Mūsų darbuotojai yra geriausi savo srities specialistai ir ekspertai, sukaupę didelę verslo informacijos, dokumentų ir procesų valdymo patirtį, būtiną sėkmingam projektų įgyvendinimui.

Mūsų sukurtos sistemos L4.PRO, Bonus, Logas ir Konto jau žinomos ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir Latvijoje, Lenkijoje, Portugalijoje ir Baltarusijoje. Jos skirtos ne tik rutininių užduočių automatizavimui ar patogiam informacijos kaupimui – jos siūlo ir trumpesnius, patogesnius, optimizuotus kelius į tikslą, efektyvesnius valdymo modelius, platesnį turimos informacijos panaudojimą.

Didinkite savo įmonės konkurencingumą, laiką ir lėšas skirdami kūrybai, inovacijoms ir bendravimui su darbuotojais ar klientais. Mūsų IT sistemos padės Jums tai įgyvendinti.

Labbis istorija

UAB „Labbis“ buvo pirma įmonė, pradėjusi kurti taikomąją programinę įrangą nepriklausomoje Lietuvoje.

Verslo valdymui įtakos turinčių įstatymų ir standartų kaita tapo jaunos įmonės išgyvenimo varikliu – buvome priversti kurti IT programas, lanksčiai pritaikomas pagal veiklos reguliavimo nuostatas. Informacinių sistemų lankstumas tapo neatsiejamas nuo mūsų produkto sampratos.

Sutvarkėme savo vidinius procesus įdiegę pasaulyje pripažintus kokybės vadybos, paslaugų valdymo ir informacijos saugumo standartus. Atnaujinome Help desk sistemą, paskatinome klientus stebėti ir valdyti vidinius procesus, skirtus sistemų priežiūrai.

Užaugome mažoje, bet reiklioje rinkoje. Visu įmonės gyvavimo periodu, kuris jau skaičiuojamas dešimtimis metų, kūrėme ir diegėme informacines sistemas įvairaus dydžio ir įvairių sričių Lietuvos ir užsienio įmonėms bei įstaigoms.

Šiandien didžiuojamės savo produktais L4.PRO, Bonus, LogasKonto ir daugiau kaip 28 000 mūsų sistemų vartotojų.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Sutikti ir uždaryti“ arba toliau tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus. Sutikti ir uždaryti