Mes esame tam, kad viskas būtų paprasta

Kartu kiekviename žingsnyje

Esame tam, kad jums būtų lengviau. Kurdami automatizuotas ir skaitmenizuotas verslo valdymo sistemas tai, kas sudėtinga paverčiame tuo, kas patogu.
Jūsų įmonė gali veikti sklandžiau, o personalo ir finansų valdymas gali tapti paprastesnis ir efektyvesnis. Žinome, kaip tai pasiekti ir esame pasiruošę jums padėti sustyguoti savo verslą.

Nuolat tobulėjame patys, plečiame savo žinias, paslaugų spektrą ir galimybes. Todėl esame įsitikinę, kad siūlome tai, kas šiandien veikia geriausiai.

Mes – jūsų partneriai. Išklausę jūsų poreikius pagal juos kuriame individualius sprendimus, kuriuos nuolatos prižiūrime ir pritaikome pagal jūsų įmonės pokyčius.

Siūlome daugiau nei sistemą:

Patirtį

Turime daugiau nei 30 metų patirtį dirbdami su technologijų ir projektų valdymu: tobuliname ir pritaikome personalizuotus, standartizuotus ir integruotus verslo valdymo sprendimus.

Profesionalumą

Klientais rūpinasi trys kokybę ir sklandžius procesus užtikrinančios mūsų įmonės. Specialistai įsigilina į klientų poreikius, kuria sprendimus, prižiūri bei konsultuoja visais iškilusiais klausimais.

Patikimumą

Kasdien užtikriname kokybiškas paslaugas 1200 mumis pasitikintiems klientams, o mūsų sistemomis naudojasi daugiau nei 28 000 sistemų vartotojų Lietuvoje ir Europoje.

Siūlome partnerystę

Rūpinkitės savo verslu ir džiaukitės matydami, kaip jis auga, o mes pasirūpinsime, kad savo įmonę visada galėtumėte valdyti sklandžiai.

Paverskite savo verslo procesus ir personalo, dokumentų bei finansų valdymą paprastesniu. Mūsų per 30 metų išgrynintos ir klientų patikrintos paslaugos leidžia tai padaryti greitai ir patogiai.

KOMPETENCIJŲ CENTRAS

Suteikiame 24/7 aptarnavimą, sistemų techninį palaikymą ir modernizavimą.

DIRBTINIS INTELEKTAS

Kuriame sistemas, kurios teikia rekomendacijas ir siūlo sprendimus – tai užtikrina nenutrūkstamą veiklos procesą, taupo jūsų laiką ir kitus resursus.

TECHNOLOGIJOS

Siūlome SaaS ir IaaS pagrindu paremtus VVS standartinius ir individualizuotus sprendimus. bei .net programavimo pagrindu sukurtus papildomus jų funkcionalumus.

SAUGUMAS

Užtikriname saugų ir patogų įmonės valdymą paremtą Microsoft Azure saugumo paslaugomis.

Mūsų klientai

Nemokama konsultacijaKliento zona
0
Right Menu Icon