5 priežastys, kodėl įmonės vis dažniau renkasi SaaS sprendimus verslui

Įmonės planuojančios pradėti naudoti verslo valdymo sistemas arba jas keičiančios be savo poreikių apsvarstymo susiduria su kitu klausimu: kokius sprendimus rinktis – instaliuojamus į įmonės serverį, ar pasiekiamus internetu?

Vis daugiau mūsų klientų renkasi SaaS (Software as a Service) tipo paslaugas – „debesyse“ patalpintus sprendimus verslui. Tai leidžia ne tik valdyti įmonę per nuotolį, bet ir užtikrinti didesnį duomenų saugumą. Vis dėlto, tai ne vieninteliai tokių paslaugų privalumai. Pažvelkime iš arčiau į tai, kas lemia augantį jų populiarumą.

SaaS – tai alternatyva tradiciniam programinės įrangos modeliui, kai įmonei, norint naudotis  paslaugomis, savo patalpose tenka sukurti serverį, į kurį ir įdiegiamos programos. Vietoj to, naudojantis SaaS paslaugomis, debesyse patalpintos programos pasiekiamos internetu, nuomos pagrindu.

Kokie yra didžiausi SaaS privalumai?

 1. Taupomi įmonės kaštai, nes nebereikia investuoti į papildomą techninę įrangą.
  Taip pat tai leidžia ir greičiau pradėti naudotis sistema – jos konfigūravimas ir paleidimas užtrunka vos kelias valandas. Be to, galima įsigyti ne visą sistemą, o rinktis tik reikiamas funkcijas ir mokėti tik už jas.
 2. Sistema atnaujinama automatiškai, be papildomų investicijų.
  Todėl visada naudojamasi naujausia versija – nereikia perkėlinėti duomenų ar iš naujo įdiegti programų. Taip taupomas ne tik laikas, bet ir įmonės lėšos.
 3. Sistemos atsarginės kopijos visada saugomos nuo nenumatytų įvykių.
  „Debesyse“ automatiškai kuriamos nuo trečiųjų šalių apsaugotos sistemos kopijos, todėl paslaugomis galima naudotis nenutrūkstamai.
 4. Sistema gali būti pasiekiama iš bet kurios pasaulio vietos.
  Todėl įmonę galima valdyti per nuotolį, naudojantis įvairiais įrenginiais prisijungus internetu. Tai leidžia efektyviai vystyti verslą nepriklausomai nuo įvairių aplinkybių.
 5. Sistemos saugumą užtikrina pasauliniai standartai.
  Verslo valdymui siūlomi Microsoft Azure sprendimai. Ši platforma patenka tarp 3 didžiausių ir patikimiausių debesijos paslaugų tiekėjų pasaulyje.

Norite daugiau sužinoti apie SaaS modulio sistemas verslui? O gal jau nusprendėte pradėti jomis naudotis? Susisiekite su mumis – padėsime jums išsirinkti reikiamas paslaugas ir suteiksime konsultacijas pradedant jomis naudotis.

Plačiau apie paslaugą Tapti klientu