Pasaulis po Internet Explorer: ženkite kartu su pokyčiais

Nuo 1995 metų interneto vartotojams puikiai pažįstama, viena ikoniškiausių Microsoft kompanijos programų, interneto naršyklė „Internet Explorer“ nuo 2022-ųjų birželio tapo nebepalaikoma tam tikrose Windows 10 programinės įrangos versijose. Vietoj šios programos programinės įrangos milžinė skatina naudotis kitomis naršyklėmis.

Atsižvelgdami į tai, savo internetu prieinamuose sprendimuose Savitarna, Logas (DVS), Help Desk, CVP/DARSIS ir CRM taip pat nutraukėme „Internet Explorer“ palaikymą. Vietoj šios naršyklės siūlome naudotis kitomis naršyklėmis, tokiomis kaip Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox.

Pradėję naudotis kitomis interneto naršyklėmis galėsite pajusti šio pokyčio privalumus. Pažvelkime į juos iš arčiau:

  1. Geresnis suderinamumas
    Pavyzdžiui, Microsoft Edge, kaip ir daugelis kitų šių laikų naršyklių sukurtas remiantis technologija, leidžiančia geriausiai išnaudoti naujausius interneto sprendimus.
  2. Supaprastintas produktyvumas
    Nuo šiol jums nereikės naudotis keliomis naršyklėmis vienu metu. Jei iki šiol kai kurios verslo valdymos sistemos buvo sukurtos naudotis Internet Explorer naršykle, nuo šiol galėsite viena naršykle naudotis tiek šiems sprendimams, tiek ir kitiems darbams.
  3. Didesnis saugumas
    Kiekvieną sekundę internete bandoma „nulaužti“ 579 slaptažodžius. Taip pat interneto vartotojai kasdien susiduria su daugybe kitų skaitmeninio saugumo rizikų. Naujausios interneto naršyklės turi integruotas apsaugos funkcijas, kurios leidžia nuo to prevenciškai apsisaugoti.

Išbandykite įvairias naršykles ir raskite sau labiausiai tinkančią, kuria galėsite naudotis ir mėgautis patogumu. O, jei turite klausimų dėl interneto naršyklės pakeitimo naudojantis mūsų sprendimais – kreipkitės į savo IT sistemų administratorius arba susisiekite su mumis per Help Desk sistemą.

Mūsų paslaugos Tapti klientu