Sustiprinome partnerystę su ORACLE

Dar daugiau analitikos galimybių verslui: stipriname partnerystę su Oracle

Džiaugiamės atnaujinę ir sustiprinę savo partnerystę su vienais pasaulinių lyderių tarp analitikos įrankių kūrėjų – Oracle. Kartu su jais galime pasiūlyti jums jų sukurtus išskirtinius analitikos sprendimus, atveriančius naujus kelius jūsų verslo augimui.

Savo klientams siūlome vieną iš populiariausių analitikos įrankių – Oracle BI, kurio funkcionalumai leidžia tiek surinkti duomenis iš skirtingų šaltinių, tiek ir juos analizuoti, o taip pat – daryti įžvalgas, padėsiančias verslo plėtrai ir strateginių sprendimų priėmimui.

Kodėl verta naudotis analitikos įrankiais?

Įvairios įmonės susiduria su panašiomis problemomis, pagrindinė jų – jog trūksta priemonių analizuoti daugybę jų veikloje susikaupiančių duomenų.  Taip pat, kadangi dažnai duomenys būna išskaidyti per įvairius skyrius ir sistemas, sunku pamatyti bendrą vaizdą ar daryti išvadas, kurios remtųsi skirtingais duomenimis. 

Negana to, dažniausiai duomenys sisteminami rankiniu būdų, o tai atima daug brangaus laiko, o taip pat didina netikslumų ir klaidų tikimybę. Tai lemia, jog sprendimų priėmėjams kartais tenka remtis pavėluota informacija tuomet, kai jau per vėlu daryti reikiamus pakeitimus.

Visa tai gali išspręsti išmanūs analitikos įrankiai, leidžiantys veikti operatyviau ir remtis tikslesnėmis bei platesnėmis įžvalgomis nei iki šiol.

Kartu su Oracle siūlome jums:

  • Analitinę sistemą Oracle BI Server 

Su ja galime jums suvienodinti metaduomenis, atlikti pažangius skaičiavimus bei išmanius užklausų generavimus, optimizuoti prieigą prie duomenų ir kitas bendrąsias funkcijas.

  • Ataskaitų paketą Oracle BI Publisher

Su ja galėsite kurti ir valdyti ataskaitas iš plataus spektro įmonės duomenų šaltinių. Tai itin naudinga įstaigoms, teikiančioms Reguliuojamos veiklos ataskaitas (RAS)

  • Oracle BI Interactive Dashboards
  • Oracle BI Answers

Šiems įrankiams duomenų kiekis ir galimybės juos analizuoti nėra ribojami. Jais galėsite atlikti OLAP analizes, kurti išplėstines vizualizacijas, modeliuoti prognozes ir išgauti naujus duomenis bei generuoti rodiklių korteles.

Naudojantis Oracle BI sistema galėsite analitikos įrankius pasiekti bendra infrastruktūra, valdyti metaduomenis, sklandžiai dalintis jais tarpusavyje ir kolaboruoti bei vystyti analizes. Informaciją gausite ataskaitų arba informacinių tablo formatu, prireikus galėsite atlikti ad hoc užklausas ir susieti sistemą su MS Office programomis.

Plačiau apie paslaugą Tapti klientu