5 Priežastys, kodėl kiekviena įmonė turėtų išbandyti Microsoft Power BI analitiką

Verslo procesų analitika yra svarbi kiekvienai įmonei, siekiančiai procesų našumo ir efektyvesnio sprendimų priėmimo. Procesų analitika leidžia geriau suprasti verslo pranašumus ir spragas bei tai, kaip šias įžvalgas sėkmingai panaudoti, kad verslas tobulėtų. Tačiau vis dar pasitaiko, jog įmonės praleidžia šį svarbų žingsnį ir nenaudoja jokių analitikos įrankių ar viską atlieka rankiniu būdu paprastame „Excel” dokumente.

Tačiau modernūs analitikos įrankiai kaip Microsoft Power BI ne tik vietoj jūsų surenka duomenis, bet ir suteikia naudingų įžvalgų apie jūsų įmonės padėtį. LABBIS jau ilgą laiką teikia Microsoft sistemų paslaugas įmonėms. Mes siekiame pasiūlyti visus įmanomus įrankius, kurie padėtų jūsų verslui nevaržomai augti ir optimizuoti nuobodžius ir ilgus rankinius procesus. Tad šiame straipsnyje aptarsime, kodėl kiekvienam verslui svarbu duomenų analitika ir kaip Microsoft Power BI sistema duomenis paverčia naudingomis įžvalgomis.

Kas yra Microsoft Power BI?

Microsoft Power BI yra Microsoft debesų kompiuterijos analitikos sprendimas verslui. Paprastos integracijos būdu susiejus Power BI su jūsų įmonės naudojamomis sistemomis, jūs galite pasiekti ir apdoroti milžiniškus kiekius duomenų iš skirtingų verslo sričių ir skyrių. Gaukite informaciją apie pardavimus, išlaidas, skirtingus skyrius ir jų veikla, taip pat sujunkite atskirų platformų duomenis. Power BI įrankis padeda sekti kiekvienos komandos išsikeltus tikslus, dalintis įžvalgomis tarp skyrių ir stebėti ateities planus pagal aiškius duomenis ir statistiką.

Įrankis skaičius ir duomenis pateikia vaizdžiai, jūs galite rinktis skirtingus grafikus ir iliustracijas bei interaktyviai valdyti ir pritaikyti jas savo įmonei. Gautus duomenis galite peržiūrėti pačioje sistemoje ar perkelti į „Excel”, Dynamics 365 bei kitus įrankius, nes viskas yra saugoma debesyje.

Kokie verslai naudoja Microsoft Power BI?

Microsoft Power BI aptarnauja tūkstančius įmonių iš įvairių industrijų kaip informacinės technologijos, finansų paslaugos, sveikatos priežiūra ir daugelį kitų sektorių. Microsoft Power BI yra lengvai pritaikomas įrankis ir jį paprasta integruoti tiek į smulkaus verslo procesus, tiek į didelių korporacijų operacijas.

5 Microsoft Power BI privalumai jūsų verslui

 1. Padeda geriau suprasti įmonės procesus
  Verslui augant ir plečiantis tampa vis sunkiau suvaldyti ir surinkti informaciją iš atskirų skyrių ir įmonės procesų. Dėl to gali kilti sunkumų, sekant savo tikslus ir progresą bei randant spragas. Įprasti įrankiai kaip popierius ir pieštukas ar „Excel” nesuteikia išsamių įžvalgų ir viską turite atlikti patys, rankiniu būdu.
  Power BI informaciją surenka už jus. Programa gautus duomenis pateikia aiškiuose grafikuose pagal jūsų pasirinktus nustatymus (datos, laiko, skyriaus, t.t.). Jums tereikia informacija pasidalinti ir ją pritaikyti savo ateities sprendimuose. Sistema naudoja dirbtinį intelektą, kuris pateikia išvadas ir pasiūlymus pagal gautus duomenis.
 2. Sumažina klaidų riziką
  Neturėdami įžvalgų į įmonės operacijas galite praleisti tam tikras spragas. Galbūt turite nepastebėtų piniginių išlaidų, kurių galima lengvai išvengti. O gal nuolatos darote panašias smulkias klaidas, kurios ilgainiui žaloja jūsų įmonės progresą. Power BI įrankis pastebi visas spragas ir leidžia informaciją matyti aiškiai bendroje įmonės perspektyvoje.
 3. Informacijos gavimas realiuoju laiku
  Kuomet įmonė auga žaibišku greičiu, net ir tą pačią savaitę gauti duomenys gali būti nebeaktualūs. Power BI įrankis nuolatos atnaujina duomenis, todėl net ir susitikimo metu, analizuodami gautą statistiką, duomenis matysite realiuoju laiku. Jums nereikės rūpintis nuolatiniu informacijos atnaujinimu. Taip pat įrankis leidžia palyginti gautą informaciją pagal skirtingus laiko etapus ir gauti aiškesnes įžvalgas ilgalaikėje perspektyvoje. Microsoft naudoja itin greitą debesų technologiją, tad visi atnaujinimai įvyksta akimirksniu.
 4. Nuolatos tobulinama sistema
  Kuomet įdiegiate Microsoft Power BI, sistema yra automatiškai atnaujinama. Jums nereikia rūpintis jos saugumu ar veikimu, nes Microsoft viską padaro už jus. Microsoft Power BI sistema yra atnaujinama ir tobulinama kiekvieną savaitę, tad net ir iškilus trukdžiams, jie pašalinami itin greitai. Mes taip pat siūlome nuolatinę pagalbą ir klientų aptarnavimą, iškilus bet kokiam nesklandumui ar klausimui apie integracijos veikimą.
 5. Duomenų saugumas
  Jūsų verslo duomenys yra saugūs su personalizuota Power BI sistema. Įrankis leidžia suteikti skirtingus prieigos leidimus kiekvienam vartotojui. Sistema naudoja visišką duomenų šifravimą, todėl galite jais saugiai dalintis su visais savo kolegomis, kad ir kur bebūtumėte. Duomenis pasieksite visur, nes Power BI siūlo mobiliąją programėlę, kurią galite įdiegti savo mobiliajame telefone.
  Visa informacija yra laikoma debesyje ir yra apsaugota Microsoft Cloud App Security portalu, tad pastebėjus bet kokį įtartiną prisijungimą ar veiksmą, sistema apie tai praneša jums arba blokuoja neaiškią veiklą.

LABBIS analitikos sprendimas jūsų verslui

Duomenų analitika suteikia visapusį verslo pažinimą. LABBIS yra oficialus Microsoft Power BI partneris Lietuvoje. Mes padedame mūsų klientams integruoti Power BI analitikos sprendimą ir jį valdyti. Tai naudingas įrankis smulkiems, vidutinio dydžio ir dideliems verslams iš įvairių industrijų. Žinodami savo verslą ir visus jo procesus, priimsite gerai apgalvotus sprendimus, išvengsite veiklos spragų ir efektyviau valdysite savo įmonę. Perkelkite savo verslą į naują lygį su LABBIS analitikos sprendimu. Išbandykite!

Plačiau apie paslaugą Tapti klientu