„OpenAI“ ir „Apple“ paskelbė apie partnerystę: „ChatGPT“ integruos į „Apple“ sistemas

Parengta pagal „OpenAI“ naujieną. Žinia buvo pasidalinta „Apple Worldwide Developer Conference 2024“ konferencijoje.

 „Apple“ integruoja „ChatGPT“ į „iOS“, „iPadOS“ ir „MacOS“. Tai leis naudotojams naudotis „ChatGPT“ galimybėmis, įskaitant vaizdų ir dokumentų atpažinimą.

„Siri“ taip pat galės pasinaudoti „ChatGPT“ informacija. Prieš „Apple“ naudotojams užduodant bet kokius klausimus, jie bus nukreipiami į „ChatGPT“ kartu su bet kokiais dokumentais ar nuotraukomis, o „Siri“ atsakymą pateiks tiesiogiai.

„ChatGPT“ bus pasiekiama visose „Apple“ „Writing Tools“, kad naudotojai galėtų dar paprasčiau kurti turinį. Naudotojai taip pat  galės pasinaudoti „ChatGPT“ vaizdo kūrimo įrankiais, kad sukurtų įvairių stilių vaizdus ir taip papildytų savo rašomus tekstus.

„Apple“ užtikrins, kad vartotojų duomenys bus apsaugoti. Naudojant „ChatGPT“ per „Siri“ ir „Writing Tools“ programėles, „OpenAI“ užklausų nesaugos, o naudotojų IP adresai bus paslėpti. Taip pat naudotojai galės pasirinkti, ar nori susieti savo „ChatGPT“ ir „Apple“ paskyras. Vartotojų duomenų nustatymai bus taikomi pagal „ChatGPT“ politiką.

„ChatGPT“ integracija, kurią palaiko „GPT-4o“, dar šiemet pasieks „iOS“, „iPadOS“ ir „MacOS“. Naudotojai įrankiu galės naudotis nemokamai, nekurdami paskyros, o „ChatGPT“ prenumeratoriai galės susieti savo paskyras ir pasiekti mokamas funkcijas tiesiogiai.

Apie LABBIS

Tikimės, kad ši naujiena leido dar geriau suprasti, kas vyksta dirbtinio intelekto technologijų pasaulyje. Esame pirmieji Lietuvoje, panaudoję „ChatGPT“ dirbtinio intelekto technologiją mūsų kuriamose verslo valdymo sistemose. Tad norinčius tapti pirmaisiais, išbandžiusiais verslo valdymo sistemas, kuriose yra integruotas dirbtinis intelektas, kviečiame kreiptis!

Apie „ChatGPT“

„ChatGPT” yra bendrovės „OpenAI” sukurta pokalbių roboto programa, atsakinėjanti į tekstines užklausas. Ji naudoja kalbos analizavimo, interpretavimo ir generavimo modelius, kurdama atsakymus realiuoju laiku pagal pateiktas individualias užklausas.

Visos paslaugos Tapti klientu