Kaip tinkamai apsaugoti verslą nuo kibernetinių atakų?

Šiandien daugeliui savo kasdienybę būtų sunku įsivaizduoti be įvairių technologijų: pradedant mobiliaisiais telefonais, kompiuteriais, išmania buitine technika, automobiliais, baigiant visomis verslo valdymo platformomis ir sistemomis su kuriomis susiduriame versle.

Tačiau, naudojantis kiekvienu iš šių įrenginių ar sistemų kaskart susiduriame su rizika, kad privati informacija gali tapti prieinama tretiesiems asmenims, kurie kibernetinių atakų metu gali neteisėtai pasisavinti šiuos duomenis ir jais pasinaudoti. Tam, jog taip nenutiktų, būtina užtikrinti kibernetinį saugumą tiek asmeninėje, tiek ir darbo aplinkoje.

Kas yra kibernetinis saugumas?

Skaitmeninis saugumas – tai skaitmeninės informacijos, įrenginių ir išteklių apsaugos įgyvendinimas. Jis apima asmeninę informaciją, paskyras, dokumentus ir pinigus, tapdamas vis aktualesne tema tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir verslo pasaulyje.

Trys svarbiausios kibernetinio saugumo sritys yra konfidencialumas, vientisumas ir prieiga. Teisingai saugant duomenis skaitmeninėje erdvėje, užtikrinama tai, jog jūsų dokumentus ir paskyras galėtų pasiekti tik įgalioti tai padaryti žmonės, jūsų informacija be jūsų leidimo nebūtų keičiama, o jūs galėtumėte laisvai ir pasiekti savo informaciją ir sistemas.

Kibernetinis saugumas sklandžiam verslui

Jei individualiai naudodamiesi įvairiais skaitmeniniais įrenginiais ir sistemomis rizikuojame tik savo asmens duomenų saugumu, tai naudodamiesi jais darbe, rizikuojame visos įmonės duomenų saugumu. Taigi, skaitmeninio saugumo svarba versle tampa dar didesnė.

Atsakingai žvelgiant į verslo, įmonės ir klientų duomenų saugumą bei imantis prevencinių veiksmų, galima iki minimumo sumažinti neigiamo poveikio jiems riziką. Visa tai galima nesudėtingai įgyvendinti pasitelkus specialiai tam sukurtas paslaugas ir priemones.

Kaip užtikrinti kibernetinį saugumą?

Dirbdami su skaitmenizuotais sprendimais itin daug dėmesio skiriame saugumo temai. Prevencinės priemonės ir strategijos, užtikrinančios apsaugą nuo kibernetinių atakų – neatsiejama mūsų produktų ir paslaugų dalis.

Naudojantis mūsų sistemomis ir paslaugomis kibernetinis saugumas tampa nuolatiniu procesu, kuris apima ne tik įmonės vidaus infrastruktūros, bet ir tarpkontinentinį saugumą. Tai užtikrina sklandų įmonės verslo procesą.

Globalus įmonės saugumas lengvai

Siūlome savo įmonės veiklai naudoti mūsų rekomenduojamas Microsoft Azure paslaugas. Pritaikysime jas prie jūsų naudojamos sistemos arba, esant poreikiui, sukursime sprendimą su integruotomis šiomis paslaugomis.

Su šiomis paslaugomis lengvai galėsite:

  • Sukurti atsargines duomenų kopijas ir saugoti informaciją naudojantis „Storage“ paslauga. Ji leidžia užtikrinti nenutrūkstamą ir sklandų įmonės darbą.
  • Apsaugoti savo verslo tinklalapį nuo įvairių sutrikimų su „Azure Site Recovery” paslauga. Dėl netikėtų priežasčių nustojus veikti jūsų interneto svetainei pradės veikti jos kopija.
  • Riboti prieigas pagal IP adresus su „Access Restrictions“ paslauga. Tai leis veiksmingai užkirsti kelią neteisėtai prieigai iš trečiųjų šalių.
  • Analizuoti duomenis iš įvairių šaltinių, tarp jų ir apie apsilankymus jūsų įmonės tinklalapyje, su „Power BI Pro“ paslauga.

Tai – tik kelios iš daugybės Microsoft Azure siūlomų kibernetinio saugumo galimybių. Norėdami sužinoti daugiau apie kibernetinio saugumo priemones arba kaip patobulinti ir užtikrinti jūsų esamos sistemos saugumą susisiekite su mumis.

Visos paslaugos Tapti klientu