Įmonėje pereinate prie dirbtinio intelekto? Svarbiausi saugumą užtikrinantys įrankiai

Dirbtinis intelektas (DI) keičia mūsų pasaulį, atverdamas naujas galimybes žmonėms. Tuo pačiu metu susiduriame su precedento neturinčia grėsme, kai atakų greitis, mastas ir sudėtingumas sparčiai auga. Siekdami įveikti šiuos iššūkius, turime užtikrinti, kad DI būtų kuriamas, diegiamas ir naudojamas atsakingai, o svarbiausia, akcentuojant saugumą, dalijasi LABBIS ilgametė partnerė „Microsoft“.

„Microsoft“ saugumas išties yra svarbiausias, o bendrovės „Saugios ateities iniciatyva“ atskleidžia visos įmonės įsipareigojimą padaryti pasaulį saugesniu. Šiandien platformų „Microsoft Defender“ ir „Microsoft Purview“ pagalba pasiekiamos naujos galimybės, padedančios organizacijoms apsaugoti ir valdyti generatyvaus DI panaudojimą darbinėje aplinkoje. Taip pat sukuriama vientisa patirtis saugumo analitikui ir integruojant „Microsoft Copilot for Security“ į savo saugos produktų portfelį.

Kad ir kokiame perėjimo prie DI etape jūsų organizacija bebūtų, jums reikės įvairių saugos kontrolės priemonių, kad galėtumėte saugiai valdyti savo DI programas ir duomenis per visą jų gyvavimo ciklą – sukūrimą, diegimą ir naudojimą. Pavasarį „Microsoft“ tapo pirmuoju saugos sprendimų tiekėju, siūlančiu visapusišką DI saugos aplinkos valdymą, apsaugą nuo grėsmių bei duomenų saugumą.

Užkirskite kelią DI atakoms ir sustiprinkite savo saugią aplinką naudodami „Microsoft Defender for Cloud“

„Dabar saugos komandos gali identifikuoti visą savo DI infrastruktūrą, pvz., įskiepius, PĮKR (programinės įrangos kūrimo rinkinius) ir kitas DI technologijas, naudodamos saugios aplinkos valdymo galimybes tokiose platformose kaip „Microsoft Azure OpenDI Service“, „Azure Machine Learning“ ir „Amazon Bedrock“.

Šių platformų dėka galite nuolat identifikuoti rizikas, nustatyti atakų kelius ir naudoti geriausią integruotą saugos praktiką, kad išvengtumėte tiesioginių ir netiesioginių atakų.

Integruota su „Microsoft Azure AI“ paslaugomis, įskaitant „Microsoft Azure AI Content Safety“ ir „Azure OpenAI“, „Defender for Cloud“ nuolat stebės DI programas, neįprastas veiklas, sies aptikimus ir papildys saugos įspėjimus pagrindžiančiais įrodymais. „Defender for Cloud“ yra pirmoji debesyje įdiegtų programų apsaugos platforma, kuri užtikrina apsaugą nuo grėsmių, suteikdama saugumo operacijų centro (SOC) analitikams naujų aptikimo priemonių, įspėjančių apie kenkėjišką veiklą ir aktyvias grėsmes, pvz., greito įterpimo atakas, prisijungimo duomenų vagystes ir slaptų duomenų nutekėjimą. Be to, SOC analitikai galės paspartinti reagavimą į incidentus, integruodami šiuos signalus į „Microsoft Defender XDR“.

Identifikuokite ir sumažinkite duomenų saugos ir duomenų atitikties riziką naudodami „Microsoft Purview“

Suteikite savo už saugumą atsakingoms komandoms geresnes galimybes stebėti ir suprasti tai, kaip veiksmingai apsaugoti savo duomenis DI amžiuje. „Microsoft Purview AI Hub“, dabar bandomajame režime, pateikia patarimus. Siekdamos išvengti galimo jautrių duomenų perteklinio bendrinimo, šios įžvalgos padeda organizacijoms nustatyti nepažymėtus failus, kuriuos nurodo „Copilot“, ir teikia pirmenybę perteklinio bendrinimo rizikos mažinimui. Be to, neseniai paskelbta apie atitikties neatitinkančio naudojimo įžvalgų peržiūrą „AI Hub“, tai padės klientams atrasti galimą DI naudojimą, pažeidžiantį įmonės ir reguliavimo politiką tokiose srityse, kaip neapykanta ir diskriminacija, komercinis sabotažas, pinigų plovimas ir panašiai.

Reguliavimo politikos užtikrinimas

Laikytis taisyklių diegiant naujas technologijas yra būtina, kaip tai sudėtingai beatrodytų.

Šiuo metu bandomuosiuose etapuose yra keturi nauji atitikties vertinimo įrankiai, kurie padės įvertinti, įgyvendinti ir sustiprinti atitiktį DI reglamentams ir standartams, įskaitant Europos Sąjungos (ES) DI įstatymą.

Įžvalgos, siūlančios rekomenduojamus veiksmus, kurie padės užtikrinti atitiktį reglamentams taip pat bus pateiktos „Purview AI Hub“.

Nauji „Microsoft Defender for Cloud“ ir „Microsoft Purview“ sprendimai yra svarbus proveržis suteikiant saugos komandoms galimybę atrasti, apsaugoti ir valdyti DI. Plačiau apie šias funkcijas galite pasiskaityti čia.

Vieninga saugumo operacijų platforma

„Microsoft“ ir toliau investuoja į savo ilgalaikį įsipareigojimą suteikti klientams viso skaitmeninio turto apsaugą. Norint sparčiai ir visiškai apsisaugoti nuo naujų skaitmeninių grėsmių, įrankius ir DI reikia konsoliduoti nedelsiant. „Microsoft“ integruoja visus pagrindinius SOC įrankius – debesies saugos informacijos ir įvykių valdymą, visapusišką vietinį išplėstinį aptikimą ir atsaką, vieningą saugos aplinkos valdymą ir generatyvų DI, kad užtikrintų apsaugą nuo grėsmių vienoje platformoje su bendru duomenų modeliu ir bendra analitikų patirtimi.

Nauja bendros saugos operacijų platformos patirtis

Nauja bendros saugos operacijų platformos patirtis sujungia analitiko patirtį kartu su paprasta, suprantama naudotojo patirtimi, sujungiant visus saugos signalus ir grėsmių informaciją, kuri šiuo metu yra įstrigusį kituose įrankiuose. Analitikai kiekviename etape turės daugiau konteksto ir gaus naudingų rekomendacijų ir pasiūlymų dėl automatizavimo, o tai palengvins tyrimą ir reagavimą. Taip pat pristatomos naujos „Microsoft Sentinel“ ir „Defender XDR“ funkcijos, įskaitant visuotinę paiešką, tikslinius aptikimus ir automatizavimo taisykles.

Išplėsta „Microsoft Copilot for Security“ integracija

Kalbant apie saugos komandų palaikymą ir sudėtingumo mažinimą, „Microsoft Copilot for Security“ siūlo didelį pranašumą. Didesnė „Copilot“ integracija į „Microsoft“ saugos sprendimų portfelį suteikia daugiau įterptųjų funkcijų ir „Copilot“ galimybių naudojant žinomus ir patikimus produktus. „Microsoft Copilot for Security“ integracijas apima „Purview“, nauji partnerių papildiniai, „Azure Firewall“ ir „Azure Web Application Firewall“. Šios integracijos suteikia saugos komandoms pagalbą realiuoju laiku, gilesnes tyrimo įžvalgas ir geresnę prieigą prie duomenų iš visos aplinkos.

Lemiamas vaidmuo saugumo platformoms

Visapusiška saugumo platforma bus lemiamas kiekvienos organizacijos transformacijos veiksnys ir vaidins svarbų vaidmenį užtikrinant DI pagrįstų naujovių patikimumą. Organizacijos, kurios daugiausia dėmesio skiria DI apsaugai ir investuoja į DI naudojimą saugumui stiprinti, bus ilgalaikės savo sektoriaus ir rinkos lyderės. „Microsoft“ yra įsipareigojusi suteikti šiems sektoriaus ir rinkos lyderiams saugumo sprendimus, kurie padės pasiekti daugiau. Tai pavyko padaryti sujungus keturis esminius pranašumus: didžiuosius duomenis ir grėsmių žvalgybą; pačią išsamiausią visapusišką platformą; sektoriuje pirmaujantį, atsakingą DI; ir įrankius, padėsiančius apsaugoti ir valdyti DI.

Pasiūlydama bendrą „Copilot for Security“ prieinamumą, „Microsoft“ įvykdė savo pažadą perduoti sektoriuje pirmaujantį generatyvų DI visų patirties lygių IT ir saugos specialistams. Dabar, kai buvo išleisti nauji „Defender for Cloud“ ir „Microsoft Purview“ sprendimai, toliau įgyvendinamas įsipareigojimą suteikti IT ir saugos komandoms įrankius, kurių joms reikia norint saugiai, atsakingai ir apsaugotai naudotis DI.

Paskutinis ir ne mažiau svarbus aspektas yra tai, kad saugumas yra komandinis darbas. Svarbu bendradarbiauti su sektoriaus atstovais ir partneriais, kad visų kibernetinis saugumas būtų pagerintas. Mes, LABBIS, savo sistemose laikomus duomenis šifruojame aukšto lygio kriptografija. 4-5 kartus per metus įmonėje atliekame IT saugumo auditus, nuolat siekiame identifikuoti saugumo spragas ir jas pašalinti. Turimos priemonės leidžia užtikrinti, kad visi vartotojai turėtų prieigą tik prie tų duomenų, kuriais naudotis jiems suteiktos teisės. O visi mūsų produktai yra testuojami vadinamų „baltųjų programišių“. Aukite ir tobulėkite saugiai su mumis!

Visos paslaugos Tapti klientu