Dirbtinis intelektas „ChatGPT” LABBIS sistemose: ką svarbu žinoti esamiems ir būsimiems klientams?

2023-iais metais rinkoje dominavo „OpenAI” organizacijos sukurtas dirbtinio intelekto kalbos modelis ir pagal jį parengta pokalbių roboto programa „ChatGPT”. Sistema, pasitelkdama dirbtinį intelektą (DI), apdoroja informaciją ir pritaiko ją pagal individualias užklausas. 

 Nors daugelis naudoja šį kalbos modelį tik paprastoms užduotims ir teksto kūrimui, LABBIS žengė žingsnį į priekį ir pristato pirmąją Lietuvoje verslo integraciją su „ChatGPT” kalbos modeliu. Nuo šiol mūsų klientai galės paprasčiau ir greičiau kurti ir gauti ataskaitas ir ieškoti informacijos mūsų sistemose. 

Šiame straipsnyje sužinosite, kuo ypatinga dirbtinio intelekto „ChatGPT” technologija ir kaip galite ja pasinaudoti LABBIS sistemose.

Kas yra dirbtinis intelektas?

Dirbtinio intelekto tema toliau išlieka svarbi tiek verslui, tiek individualiems žmonėms. Ši technologija naudoja kalbos atpažinimo, duomenų interpretavimo ir generavimo bei kitas DI technologijas, taip atlikdama įvairias užduotis. Paprasčiau tariant, DI yra mašininis mąstymas simuliuojantis tam tikrus žmogiško intelekto aspektus.

Naudodami dirbtinio intelekto technologijas, galite greičiau atlikti pasikartojančias užduotis, optimizuoti procesus ir akimirksniu gauti atsakymus ir informaciją. Tobulėjančios DI technologijos leidžia lengviau panaudoti jo galimybes kasdienėje veikloje ir versle.

„ChatGPT” – kas tai?

„ChatGPT” yra „OpenAI” įmonės sukurta pokalbių roboto programa, atsakinėjanti į tekstines užklausas. Ji naudoja kalbos analizavimo, interpretavimo ir generavimo modelius, kurdama atsakymus realiuoju laiku pagal pateiktas individualias užklausas.

Daugelis yra išbandę susirašinėti su dirbtinio intelekto „ChatGPT” programa. Tačiau tai yra atviro kodo programa, todėl ją galima integruoti ir panaudoti įvairiose verslo ir kasdienio gyvenimo srityse. „ChatGPT” technologija leidžia greičiau apdoroti duomenis, atrasti atsakymus patiems neieškant informacijos ir ją susisteminti.

Dirbtinis intelektas Lietuvoje: LABBIS pirmieji integruoja „ChatGPT“ programą

Lietuva neatsilieka dirbtinio intelekto lenktynėse. Savo komandoje irgi paisome rinkos naujovių ir mūsų klientų poreikių, todėl jau dabar dalis jūsų gali pradėti naudoti „ChatGPT“ turimose LABBIS sistemose. Esame pirmieji Lietuvoje, panaudoję „ChatGPT“ dirbtinio intelekto technologiją tokiu mastu, ir toliau siekiame tobulinti pokalbių roboto programos pritaikymą mūsų sistemose. 

Šiuo metu siūlome išmanųjį ataskaitų kūrimą. Suvedus duomenis į Jūsų turimą sistemą, galite sudaryti ataskaitas visais norimais pjūviais. DI funkcionalumas ne tik sukuria Jūsų pasirinktas ataskaitas, bet ir pažymi, jei jose yra klaidų ar neatitikimų. 

Paprastai tariant, sistema gauna užklausą ir iš turimų duomenų srauto suformuoja rezultatą (šiuo atveju ataskaitą) ir paaiškina gautą rezultatą. 

Naudodami „ChatGPT“ funkcionalumą savo turimose sistemose galite pateikti užklausą apie ataskaitose esančius skaičiavimus, klaidas ar neatitikimus ir sistema automatiškai pateiks aktualią informaciją. Programa taip pat parodo duomenų šaltinius ir skaičiavimus, kuriais ji pasinaudojo kurdama ataskaitą.

Tarkime, norite gauti ataskaitą X, Y, Q pjūviais, bet sistema išmeta klaidą. Susirašinėjimo lange Jums bus nurodyta to priežastis, pvz.: „Neteisingai pateikta užklausos formulė. Joje turi būti atlyginimas x, ne darbadieniai.“ Taip galite iškart ištaisyti klaidas ir Jums nereikės laukti pagalbos, nes viską gausite akimirksniu.

„ChatGPT“ integracijos privalumai esamiems ir būsimiems klientams

Greita ir aiški informacija 

Visą reikiamą informaciją apie Jūsų ataskaitas galite gauti akimirksniu nemokamai pateikę užklausą per integruotą „ChatGPT“ pokalbio lauką. Įprastai klientai turi susisiekti su LABBIS komanda ir laukti atsakymo. Tačiau dabar nebereikia laukti, nesvarbu, dirbate ne darbo valandomis, savaitgaliais ar švenčių dienomis – visus atsakymus gausite akimirksniu. Jie taip pat yra individualiai sukurti pagal Jūsų unikalią užklausą. Tai nėra tik ištrauka iš „Dažniausiai užduodamų klausimų” skilties.

Aukščiausias saugumas 

Mes turime patyrusią programuotojų komandą, kuri padeda saugiai ir efektyviai integruoti naujas technologijas. Todėl visa interakcija su dirbtinio intelekto „ChatGPT“ pokalbio robotu vyksta mūsų sistemose. Jūsų informacija ir duomenys nėra atiduodami „OpenAI” ar jokiai kitai trečiajai šaliai. Sistema turi tik algoritmą, kuris neatskleidžia jokios aiškios ar identifikuojamos informacijos. 

 Nuolat tobulinama programa 

„OpenAI” nuolat tobulina „ChatGPT“ naudojamą kalbos modelį, todėl mes irgi esame pasirengę pritaikyti naujausius sistemos tobulinimui ir ateityje įtraukti daugiau funkcionalumų. Jau greitai planuojame pasiūlyti klientams užsakymų automatizavimo galimybę, kuri padėtų padidinti pirkimų efektyvumą ir sutaupyti.

Išbandykite dirbtinio intelekto „ChatGPT“ galimybes savo versle

Tiek esamus, tiek būsimus klientus kviečiame išbandyti naująjį LABBIS dirbtinio intelekto „ChatGPT“ funkcionalumą. Tikimės, kad jis padės Jums greičiau atlikti užduotis ir paprasčiau naudotis mūsų sistemomis. Registruokitės nemokamai konsultacijai ir išbandykite mūsų kuriamus modernius sprendimus verslui. 

 

Apie mus rašo naujienų portaluose. Kviečiame skaityti ČIA.

Visos paslaugos Tapti klientu