LABBIS pristato LABBIS WIKI portalą – nuo šiol visa informacija apie sistemas ir jų atnaujinimus vienoje vietoje

Džiaugiamės, galėdami Jums, mūsų esamiems ir būsimiems klientams, pristatyti naują LABBIS žinių bazę – LABBIS WIKI. Šį naują portalą sukūrėme tam, kad palengvintumėm Jūsų patirtį, naudojantis mūsų paslaugomis, ir suteiktumėm kuo aiškesnę informaciją apie sistemas, jų funkcionalumus ir naujausias versijas. 

Šiame straipsnyje apžvelgsime, kas yra LABBIS WIKI, kaip šis portalas veikia ir kokios jo naudos esamiems ir būsimiems LABBIS klientams.

Kas yra LABBIS WIKI žinių bazė?

LABBIS WIKI yra kaip internetinė enciklopedija „Vikipedija“. WIKI portale rasite informaciją apie LABBIS produktus, jų funkcionalumus, naujų versijų aprašymus ir dažniausiai pasitaikančių klausimų sprendimus. Portale, straipsnių formatu, mūsų specialistai ir sistemų kūrėjai paruošė detalią informaciją apie LABBIS sistemų veikimą. 

Tikimės, kad žinių bazė padės greičiau ir be mūsų įsikišimo išspręsti Jums rūpimus klausimus, rasti atsakymus, palengvinti naujų darbuotojų apmokymus ir geriau suprasti mūsų sistemų ar jų modulių panaudojimą Jūsų verslo procesuose ir veikloje. Papildomai galėsite rasti visą istorinę informaciją apie sistemų versijų aprašymus, pakeitimus ir atnaujinimus bei kokiais funkcionalumais galite naudotis. LABBIS WIKI, tai 24/7 prieiga prie žinių bazės ir visko, kas svarbu, siekiant užtikrinti nepriekaištingą Jūsų patirtį, naudojantis mūsų sistemomis.

Kuo LABBIS WIKI naudinga Jūsų verslui?

1. 24/7 prieiga prie informacijos

Norėdami daugiau sužinoti apie naudojamų sistemų funkcionalumus, rasti atsakymus į turimus klausimus ar problemų sprendimo būdus, galėsite tai padaryti daug greičiau, Jums patogiausiu metu. LABBIS WIKI prieiga veikia visu paros metu, todėl galėsite prisijungti prie sistemos ir viską rasti greičiau, be papildomos pagalbos.  

2. Naujausia informacija

LABBIS WIKI bus pirma vieta, kurioje dalinsimės LABBIS sistemų atnaujinimais ir naujausiais pranešimais. Todėl pirmieji sužinosite apie sistemų versijų pasikeitimus.

3. Palengvina darbuotojų ir vadovų darbą

LABBIS WIKI portalas yra sukurtas tiek vadovams, tiek darbuotojams. Vadovai gali pasinaudoti sistemoje pateikta informacija ir priimti apgalvotus sprendimus. Jie galės numatyti pokyčius ir geriau prie jų prisitaikyti bei paruošti savo komandą. 

Tuo tarpu, darbuotojai LABBIS WIKI gali naudoti kaip žinių bazę. Portalas padės gilinti žinias apie sistemas ir savarankiškai susipažinti su jų funkcionalumais. Taip pat LABBIS WIKI palengvina naujų darbuotojų apmokymą, nes jie mokomąją informaciją gali susirasti patys.

4. Viskas vienoje vietoje

Visą informaciją rasite vienoje sistemoje. LABBIS WIKI yra dalis mūsų HelpDesk sistemos.

 5. Patogi prieiga

LABBIS WIKI galite pasiekti, naudodamiesi skirtingais įrenginiais. Portalas yra pritaikytas kompiuteriams, mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Todėl sistemą galėsite pasiekti tiek būdami biure, tiek keliaudami, dirbdami iš namų ar išvykę. 

Kur rasti LABBIS WIKI portalą ir kaip pradėti juo naudotis?

Kaip jau minėjome, sukūrėme patogų portalą, kuriame vienoje vietoje galėsite rasti visą Jums svarbią ir reikiamą informaciją. LABBIS WIKI pasieksite, prisijungę prie savo įmonės HelpDesk paskyros. Pagrindiniame puslapyje, dešiniame kampe bus skiltis pavadinimu „LABBIS WIKI”. Jokių papildomų prisijungimų Jums nereikės. 

Prisijungę prie LABBIS WIKI portalo, kairėje pusėje, rasite meniu skiltį, centrinėje dalyje – visas naujausias WIKI naujienas, o dešinėje – naujienas suskirstytas pagal sistemas. 

Norėdami palengvinti informacijos paiešką, galite naudotis paieškos funkcija. Jums tereikia suvesti vieną ar kelis raktinius žodžius ir sistema pateiks straipsnius ir naujienas, susijusias su pateiktu raktiniu žodžiu. 

Išbandykite LABBIS WIKI jau dabar

Tikimės, kad šis straipsnis leido geriau suprasti, kas yra LABBIS WIKI žinių bazė ir kaip ji veikia. Visus esamus klientus kviečiame prisijungti prie savo HelpDesk paskyros ir išbandyti LABBIS WIKI portalą jau dabar. 

Jeigu dar nesate mūsų klientas, bet norėtumėte išbandyti LABBIS teikiamus sprendimus, kviečiame registruotis nemokamai konsultacijai.

Visos paslaugos Tapti klientu