Kauno kolegija išbandė BONUS sistemą – sužinokite, kaip tai padaryti galite ir jūs

Be galo džiaugiamės galėdami prisidėti prie jaunosios kartos pasirengimo karjerai. LABBIS kartu su Kauno kolegija ir dėstytoja Edita Pažereckaite suteikė galimybę „Įmonių ir įstaigų administravimo“ studijų programos studentams atlikti praktines personalo valdymo užduotis su rinkoje populiaria bei puikiai žinoma BONUS sistema. Studentai išbandė savo jėgas naudodami skaitmenizuotą sistemą ir gilindami verslo administravimo, darbuotojų tvarkaraščių sudarymo žinias bei atlikdami darbo užmokesčio valdymo ir kitus procesus sistemoje.

Kodėl Kauno kolegija nusprendė išbandyti BONUS?

„Įmonių ir įstaigų administravimas“ studijų programos metu studentams buvo įprasta naudoti Microsoft Excel programą ir joje atlikti skaičiavimus, laiko ir grafikų planavimus bei kitas administracines ir personalo valdymo užduotis. Tačiau darbo rinkoje viskas keičiasi daug greičiau, vis daugiau įmonių atsisako MS Excel ir pereina prie automatizuotų ir modernių sprendimų. Tą padaryti nusprendė ir dėstytoja Edita Pažereckaitė. Nuo šių metų ji pradėjo savo studentams siūlyti dar modernesnes paskaitas, jos noras buvo „leisti studentams praktikuotis su sistema, kuria realiai galėtų dirbti nuėję į darbo rinką“.

Gavusi savo srities profesionalų rekomendacijas, dėstytoja susisiekė su mūsų komanda ir daugiau sužinojo apie BONUS sistemą. Išgirdę apie dėstytojos iniciatyvą, nusprendėme visiems šios studijų programos studentams padovanoti sistemos licencijas ir leisti maksimaliai išbandyti BONUS sistemos funkcionalumus.

Nuo naujų metų studentai lankė paskaitas, mokėsi BONUS sistemos subtilybių ir visų jos siūlomų galimybių sėkmingam ir greitesniam verslo ir personalo administravimui. Studentams BONUS sistema leido išbandyti teorines žinias praktikoje: sudaryti darbuotojų darbo dienų grafikus, planuoti atostogas, darbo-nedarbo dienas, išeitines bei kitas kasdienes įmonės administravimo situacijas.

Mūsų misija yra įkvėpti ateities darbuotojus ir suteikti jiems visus įmanomus įrankius tobulėjimui ir sėkmingam karjeros startui. Jeigu ir jūsų švietimo įstaiga norėtų padėti studentams įgyti daugiau praktinių žinių, kviečiame bendradarbiauti.

Ką gaunate jūs ir jūsų studentai?

Jeigu norėtumėte išbandyti LABBIS skaitmenizuotus sprendimus savo mokymo įstaigoje, kviečiame susisiekti su mumis ir kartu rasime jums pritaikytą sprendimą, kuris suteiks daug privalumų tiek jums, tiek jūsų studentams:

Įdomi ir naudinga studijų programa – dažnai girdime, kad kolegijose ir universitetuose trūksta praktinių paskaitų. Galimybė išbandyti Lietuvos įmonių pamėgtą darbo užmokesčio, personalo, procesų ir užduočių valdymo informacinę BONUS sistemą paskatins studentus rinktis jūsų mokymo įstaigą.

Reali darbo patirtis – studentai, naudodamiesi BONUS sistema, išbandys visas funkcijas, kurių reikalauja įmonės darbo rinkoje. Tai ne tik suteiks žinių, kaip veikia kasdienis verslo administravimas, bet ir leis įgyti daugiau praktikos bei greičiau įsilieti į darbo rinką.

Galimybė konsultuotis su mūsų komanda – mūsų komanda, dirbdama su Kauno kolegijos studentais ir dėstytoja, buvo pasiruošusi apmokyti ir konsultuoti studentus iškilusiais klausimais. Tai leido studentams greičiau perprasti ir geriau įsigilinti į sistemos veikimą.

Kuo BONUS skiriasi nuo MS Excel?

Microsoft Excel yra populiarus įrankis duomenų suvedimui, skaičiavimui ir planavimui. Tačiau BONUS sistema yra daug pranašesnė atliekant darbuotojų darbo užmokesčio apskaičiavimą, personalo valdymo užduotis ir dar daugiau.

BONUS pranašumai palyginti su MS Excel:

  • Informacija realiuoju laiku – visi autorizuoti įmonės darbuotojai gali vienu metu prieiti prie informacijos ir ją redaguoti. Taip sumažėja failų siuntinėjimo, dokumentų pasimetimo ir informacijos post factum tikimybė. Sistemoje galite pasirinkti skirtingas roles, pagal kurias darbuotojai / sistemos vartotojai galės matyti tik jiems prieinamą informaciją.
  • Automatizuota sistema – jums tereikia suvesti arba importuoti informaciją, nustatyti taisykles ir sistema visa kita atliks už jus. Ji automatiškai seka kiek atostogų dienų susikaupia kiekvienam darbuotojui, mamadienių, tėvadienių ir kitų rodmenų. Taip ne tik palengvėja darbas valdant šią informaciją, bet ir išvengiama klaidų tikimybė.
  • Aukštesnis saugumas – BONUS sistema naudoja aukščiausio lygio duomenų saugumo standartus. Duomenys yra šifruojami ir taip apsaugomi nuo išorinių atakų. Visiems duomenims yra sukuriama atsarginė kopija, net ir sugedus įrenginiams ar sutrikus kitai įmonės veiklai, visi jūsų duomenys išliks saugūs.
  • Efektyvesnis darbo krūvio valdymas – turėdami informaciją vienoje vietoje, personalo skyriaus darbuotojai gali tiksliau planuoti savo darbo laiką, dalintis užduotimis su kolegomis ir paprasčiau sekti visą norimą informaciją.

Daugiau apie BONUS sistemą

BONUS sistema siūlo universalų sprendimą visiems personalo administravimo poreikiams. Tai vieninga darbo užmokesčio, personalo valdymo ir įmonės užduočių administravimo sistema.

Turėdami prieigą prie BONUS sistemos, studentai galės išbandyti darbuotojų grafikų sudarymą pagal sukurtas taisykles, įvertinti darbuotojų progresą, vesti darbo laiko apskaitą ir dar daugiau. Sistema leis apskaičiuoti ir nustatyti darbo užmokestį, išeitines išmokas, kompensacijas, motinystės ir tėvystės išmokas, nuotolinio darbo procesus ir pan. Studentai galės savo jėgas ir žinias išbandyti tikrose, kasdienėse įmonės situacijose. Mūsų sistema naudojasi daugiau nei 30 tūkstančių klientų iš įvairių sektorių, todėl praktinės žinios padės geriau suprasti rinką ir įmonių poreikius.

Kviečiame ir jus prisijungti prie LABBIS bendruomenės bei pasiūlyti ateities kartoms įdomesnes ir praktines mokymosi galimybes. Susipažinkite su BONUS sistema ir susisiekite su mūsų komanda tolimesnei konsultacijai.

BONUS Tapti klientu