Pirmoji Lietuvoje dirbtiniu intelektu paremta personalo valdymo sistema: privalumai Jūsų verslui

Ar norėtumėte palengvinti personalo valdymą savo įmonėje ir tiksliai sudaryti darbuotojų darbo grafikus? Dirbtinis intelektas (DI) ir juo paremtas verslo valdymas padeda greičiau ir efektyviau atlikti darbus ir tuo pačiu sutaupyti resursus. Pasitelkdami naujausias DI technologijas, sukūrėme išskirtinę paslaugą mūsų esamiems ir būsimiems klientams – dirbtiniu intelektu paremtą personalo valdymo sistemą. 

Nors apie dirbtinį intelektą daugelis įmonių pradėjo kalbėti neseniai, mes savo personalo valdymo sistemą, paremtą dirbtiniu intelektu, pradėjome kurti dar prieš kelis metus. Todėl jau dabar galime pristatyti veikiantį įrankį, apmokytą, naudojant ilgamečius duomenis. 

Šiame straipsnyje sužinosite daugiau apie LABBIS dirbtinio intelekto personalo valdymo sistemą ir kaip ji gali pasitarnauti Jūsų verslo procesuose.

Kas yra dirbtinis intelektas?

Nuo žiniasklaidos iki pokalbių biure – visur kalbama apie dirbtinį intelektą, bet ne visi suprantame, kaip ši technologija veikia. Nežinojimas veda link baimių ir pasipriešinimo naujovėms. 

Dirbtinis intelektas, tai kompiuterių valdoma informacija ir algoritmai, atkuriantys žmonėms būdingą mąstymą ir informacijos generavimą. DI, pasinaudodamas mašininiu mokymu, kalbos atpažinimo ir generavimo technologijomis bei algoritmais gali akimirksniu sukurti rišlius atsakymus, pasiūlymus ir kitą informaciją, priklausomai nuo Jūsų užklausos. 

Kaip veikia DI paremta LABBIS personalo valdymo sistema?

Mūsų dirbtinio intelekto žmogiškųjų resursų valdymo sistema prognozuoja darbuotojų neatvykimo laikus. Pradėjome nuo paprastų prognozių apie darbuotojų neatvykimą dėl ligos. Iš pradžių dirbtiniam intelektui apmokyti naudojome 5000 darbuotojų neatvykimo į darbą duomenis. Jais grįstas sprendimas leido prognozuoti neatvykimą 70-80 proc. tikslumu, o išplėtus duomenų imtį, tikslumas gerokai išaugo. 

Dabar mūsų darbo užmokesčio, personalo, procesų ir užduočių valdymo sistema esanti bandomojoje versijoje turi prognozavimo funkciją. Pirmieji klientai netrukus prisijungs prie pilotinio projekto. Pasinaudodami dideliu duomenų kiekiu, juos struktūrizuojame ir naudojame dirbtinio intelekto apmokymui. Taip pat planuojame plėsti šį funkcionalumą ir ateityje pasiūlyti daugiau dirbtiniu intelektu paremtų funkcijų mūsų klientams.

Kodėl nusprendėme integruoti dirbtinį intelektą į mūsų verslo valdymo sistemą?

Prasidėjus DI bumui, vis sunkiau rasti įmonę, kuri nebūtų išbandžiusi ar neplanuotų įdiegti DI savo procesuose. Tačiau mes šios paslaugos vystymą pradėjome dar prieš kelis metus, tik praūžus pandemijai. 

 Mūsų IT ir duomenų specialistai ėmė ieškoti būdų plačiau išnaudoti dirbtinį intelektą. Viskas sparčiai pajudėjo, kuomet mūsų ilgametis partneris „Microsoft“ pradėjo vis daugiau investuoti į „OpenAI“. Tai suteikė mums greičio prognozavimo sprendimo realizavimui, nes buvo gautos visos reikalingos priemones: duomenų bibliotekos ir matricos.

6 DI paremtos personalo valdymo sistemos privalumai esamiems ir būsimiems klientams

1. Aiškesnės prognozės

Pagrindinis mūsų DI įrankio tikslas yra padėti prognozuoti darbuotojų atvykimo ir neatvykimo laikus. DI personalo valdymo sistema padeda pasiruošti iš anksto galimam dideliam darbuotojų neatvykimui ir geriau suplanuoti darbo paskirstymą ir resursus. 

2. Mažiau monotoniško darbo

Pagrindinė dirbtinio intelekto paskirtis yra automatizuoti monotonišką ir pasikartojantį darbą. Mūsų siūlomas sprendimas pats surenka ir susistemina duomenis iš Jūsų pateiktos informacijos ir sudaro prognozes. Jums nereikia patiems visko atlikti rankiniu būdu, nes sistema viską padaro už Jus. 

3. Lengviau sudaryti darbuotojų darbo grafikus

Darbuotojų neatvykimo prognozė padeda tiksliau planuoti darbuotojų darbo grafikus. Tarkime, jei Jūsų komanda dirba slenkančiu grafiku ir jų darbo laiką galite paskirstyti per kelis mėnesius, programa parodo, kad tarkime, lapkritį daug žmonių sirgs ir dėl to neatvyks į darbą. Taip galite iš anksto paskirstyti resursus, kad lapkritį turėtumėte daugiau valandų užpildyti neatvykusių darbuotojų tvarkaraščius.

4. Didesnis verslo pranašumas 

Ne tik vartotojai, bet ir investuotojai dairosi į įmones, kurios drąsiai integruoja ir išbando DI galimybes. 2023 metais buvo paskaičiuota, jog Amerikoje ketvirtadalis visų investicijų buvo skirtos būtent DI vystymui ir integravimui. Prognozuojama, jog ateityje šis skaičius tik augs. Todėl jeigu norite, kad Jūsų įmonė būtų lyderių sąraše, svarbu, atrasti būdų, kaip pasinaudoti DI galimybėmis.

5. Nuolat tobulinama programa  

Savo sprendimuose naudojame visame pasaulyje pripažintą „OpenAI” kalbos modelį. Jie nuolatos atnaujina ir tobulina savo sprendimus, todėl mes irgi esame pasirengę pritaikyti naujausius sistemos tobulinimus.

6. Jūsų duomenų saugumas

Naudodamiesi mūsų įrankiais ir dirbtiniu intelektu paremta personalo valdymo sistema, galite būti užtikrinti savo įmonės duomenų saugumu. Mes laikomės „Microsoft“ saugumo standartų. Taip pat visi mūsų produktai yra testuojami vadinamų „baltųjų programišių“.

 Visi mūsų sistemoje laikomi duomenys yra šifruojami aukšto lygio kriptografija. 4-5 kartus per metus atliekame IT saugumo auditus, nuolat siekiame identifikuoti saugumo spragas ir jas pašalinti. Turime priemones, kurios leidžia užtikrinti, kad visi vartotojai turėtų prieigą tik prie tų duomenų, kuriais naudotis jiems suteiktos teisės. Todėl visuomet būsite užtikrinti savo duomenų saugumu.

Tobulėkime kartu

 Tikimės, kad šis straipsnis padėjo Jums geriau suprasti, kas yra dirbtinis intelektas ir kaip mes jį naudojame savo procesuose ir sistemose. Jei norite sumažinti monotoniško darbo, geriau ir tiksliau planuoti darbuotojų grafikus ir žmogiškuosius išteklius bei atsidurti tarp lyderiaujančių įmonių, mes esame pasiruošę Jums padėti. 

 Nuolatos kuriame ir tobuliname technologinius sprendimus verslo ir personalo valdymo srityje. Jeigu ir Jus tai domina, pasikalbėkime.

 

Apie mus rašo naujienų portaluose. Kviečiame skaityti ČIA.

Visos paslaugos Tapti klientu