Verslo valdymo sistemos: kam jos skirtos ir kaip jomis naudotis?

Kiekvienos įmonės veikla turi būti kažkaip valdoma. Ir nors itin mažose įmonėse daugelį darbų galima padaryti „rankiniu būdu“, bet kurioje didesnėje įmonėje įvairioms veiklos sritims valdyti būtina tam pritaikyta programinė įranga.

Verslui augant, keičiasi ir jo valdymo modelis, o taip pat ir poreikis įrankiams, kuriais galima jį įgyvendinti. Buhalterinė ir darbo valandų apskaita, resursų ir logistikos valdymas, analizė ir įžvalgų kūrimas – tai tik dalis sričių, kurias aprėpia verslo valdymo sistemos.

Jei neseniai pradėjote veiklą ir norite geriau suprasti, kam skirtos šios sistemos, arba, jei vis dar svarstote, ar verslo valdymo sistema – tinkamas įrankis jūsų įmonei, pateikiame atsakymus į kelis klausimus, kurie jums gali kilti.

Ar verslo valdymo sistemos skirtos tik didelėms įmonėms?

Jei milžiniškų įmonių veikla sunkiai įsivaizduojama be verslo valdymų sistemų, tai mažosiose jos žymiai palengvina įvairius valdymo procesus, dalį jų paversdamos automatizuotomis. Šiomis sistemomis tvarkoma įmonės buhalterija, vykdoma darbo apskaita ir kitos operacijos.

Mūsų patirtis leidžia standartizuoti verslo valdymo sistemas ir pritaikyti jas kasdienių operacijų naudojimui smulkių ir vidutinių verslo įmonių veikloje.

Kiek kainuoja įdiegti verslo valdymo sistemą?

Kaip ir daugelis dalykų pasaulyje, verslo valdymo sistemos yra prekė, kurios kaina gali labai ženkliai skirtis, priklausomai nuo to, kokio produkto jums reikia. 

Pagal individualų užsakymą sukurtų verslo valdymo sistemų, kaip ir visų vienetinių daiktų, kaina didesnė. Standartinių įrankių, kurių funkcionalumas leidžia juos pritaikyti įvairioms įmonėms, kaina – gerokai mažesnė. Tad jie yra prieinami daugeliui įmonių, kurioms reikalingas efektyvesnis valdymas.

Ko reikia norint dirbti su verslo valdymo sistema?

Įmonės valdymas naudojant verslo valdymo sistemą, kaip ir bet kuris kitas išmaniaisiais įrenginiais atliekamas veiksmas, yra pritaikytas vartotojui. Taigi – šias sistemas lengva valdyti patiems įmonės darbuotojams.

Mūsų siūlomos valdymo sistemos sukurtos debesijos technologijos pagrindu, todėl joms nereikalingi serveriai jūsų įmonėje, o prireikus jas galėsite valdyti ir per nuotolį. Taip pat norint naudotis šiomis sistemomis nereikia turėti IT specialistų savo įmonėje – mes pasirūpinsime jų įdiegimu, priežiūra ir prireikus suteiksime konsultacijas.

Raskime sprendimą kartu su standartizuotomis verslo valdymo sistemomis

Jau daugelį metų kuriame verslo valdymo sistemas (VVS) ir jas tobuliname. Mūsų žinios ir sukurti sprendimai virto trimis pagrindinėmis mūsų siūlomis standartizuotomis sistemomis – BONUS, KONTO ir LOGAS. Visų jų funkcionalumai leidžia jas pritaikyti kiekvienos įmonės veiklai. Be to, esant poreikiui, galime pasiūlyti ir personalizuotus sprendimus pagal jūsų įmonės individualius poreikius.

Norite sužinoti, kokios verslo valdymo sistemos reikia jūsų įmonei? Arba norite tiksliau suprasti savo įmonės poreikius? Susisiekite, padėsime jums žengti pirmuosius žingsnius link efektyvesnio jūsų įmonės valdymo.

Mūsų paslaugos Tapti klientu